Oslavy 100 let Zengrovky

Podatelna:

Sekretariát: Ivana Stoklasová

tel.: +420 552 304 232

ID Datové schránky: 3hpgggq

e-mail: sekretariat[zavináč]spszengrova[tečka]cz


Vrátnice - spojovatelka:

Tel.: +420 552 304 231


                   

OSLAVY 100. VÝROČÍ ZALOŽENÍ SPŠ ZENGROVA19. 9. 2019 uplyne 100 let od doby, kdy do školních  lavic  průmyslovky  usedli  první  studenti. Oficiální  název  tehdy  zněl  Státní  československá  průmyslová  škola  v  Ostravě  –  Vítkovicích a učilo se v provizorních prostorách na Pohraniční ulici.

Dobře víme, že čas letí, ale ve vzpomínkách zůstává minulost zachovaná, a proto chystáme oslavy  spojené  se  zahájením  další  stovky  školních let,  kdy mohou  žáci  získávat  vědomosti v technických oborech.

Chtěli bychom oslovit všechny, kteří měli co dočinění s naší školou, aby nám na chvíli pomohli zastavit čas, prohlédli stará alba, videa, či výkresy a připomněli si dobu svých studentských let.

Pokud máte dobové dokumenty a jste ochotni se o své jedinečné vzpomínky podělit, zašlete nám prosím materiály na tento e-mail: oslavy[zavináč]spszengrova[tečka]czTermín oslav: 11. 10. 2019


Seznam absolventů
Přihlašovací formulář

Po vyplnění přihlašovacího formuláře je třeba zaplatit účastnický příspěvek 500Kč na účet 1023776623/6100 (Equabank) vs.19192019. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím: jméno, příjmení, třídu a rok absolvování (příklad: Jan Novák,4.A,1995)

Vždy začátkem nového měsíce provedeme kontrolu zaplacených příspěvků a budeme Vás informovat na uvedený e-mail v přihlašovacím formuláři.

Současní a bývalí zaměstnanci mají vstup na oslavy zdarma. Stačí jen napsat, že se budete účastnit na e-mail: oslavy[zavináč]spszengrova[tečka]cz


V ceně účastnického příspěvku je:

- Vstup na společenský večer;
- almanach.


Často kladené otázky:

Co si má člověk představit pod pojmem společenský večer? Např.: kde by se měl odehrávat, co je jeho součástí? Opravdu má člověk poslat 500 Kč aniž by cokoliv věděl?

Program bude zveřejněn dodatečně. Postupně se na něm pracuje. V poplatku bude zahrnut vstup na společenský večer, almanach a občerstvení. Bohužel organizace této akce něco stojí. Celá akce se bude konat podle počtu přihlášených buď v KD Akord nebo v Gongu, budeme platit pronájem, hudbu, almanach a zbytek prostředků dáme do občerstvení. Snahou je, abyste nemuseli dále nic platit. Rozhodně z toho nechceme udělat výdělečnou akci. To ani nemůžeme. Vše se začíná připravovat a informace na webu budou přibývat.


Informace o škole | Obory | Plán akcí | Ke stažení | Jídelna | Bakaláři - klasifikace ,rozvrh, zastupování, docházka | Školní facebook