AXIS TECH s.r.o

Logo Axis Tech s.r.o

AXIS TECH, s.r.o. je ryze česká společnost působící od roku 2010 v oblasti výroby mechanických součástí na 5-tiosých CNC frézovacích strojích. Od svého založení se stala specialistou na výrobu dílů pro letecký, kosmický, automobilový a spotřební průmysl. Vzhledem k vysokým nárokům odběratelů společnost AXIS TECH, s.r.o. neustále investuje do nejmodernějších technologiía tím se stala vysoce profesionálním a mezinárodně uznávaným dodavatelem dílů.

Stránka firmy

Pánské obleky BANDI Ostrava

Logo Bandi Vamos

Pánská společenská móda

Stránka firmy

BONATRANS GROUP a.s.

Bonatrans

K rozvoji železničního průmyslu a k řešením v oblasti dvojkolí přispíváme již více než 200 let. Historie společností BONATRANS i GHH-RADSATZ se vyznačuje zásadními technickými objevy, obchodními úspěchy a dalšími milníky. Spojení obou společností a vytvoření GHH-BONATRANS v roce 2014 vytvořilo skvělou příležitost pro budoucí růst obou uznávaných značek v jedné silné skupině.

Stránka firmy

Č.V.PROTOTYP s.r.o.

Logo Č. V. PROTOTYP s.r.o.

S každým náročným požadavkem zákazníka překračujeme představy o tom, co je vůbec možné vyrobit. Naší výstupní branou vyjíždí každoročně do světa mnoho zdánlivě nevyrobitelných výrobků. Zkušenosti s výrobou nestandardních kusů a odvaha přijímat náročné úkoly z nás dělají jednu z technologicky nejvyspělejších firem v zakázkové výrobě. Spoluvytváříme ocelové srdce Ostravy a prohlubujeme mistrovství českého strojírenství.

Stránka firmy

DiForm s.r.o.

Logo DiForm s.r.o.

Společnost DiForm s.r.o. zahájila svou činnost v prostředí přesného strojního obrábění v roce 2004. Je zaměřena na zakázkovou výrobu strojních součástí, kovacích zápustek, forem na vstřikování plastů, výrobu prototypových a sériových dílů.

Stránka firmy

Elektro-Riky, s.r.o.

Společnost podniká v oboru výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení.

Erwin Quarder CZ s.r.o.

Logo Erwin Quarder CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na elektronické komponenty, které jsou vyráběny procesem vstřikování. Produkty a výrobní procesy sami vyvíjíme. Realizace probíhá pomocí strojových forem, automatizované techniky a přístrojů pro vstřikování plastů. Každá výrobní jednotka naší skupiny firem náleží ke špičkovým pracovištím svého druhu ve střední Evropě. Důraz klademe na rentabilitu výroby. Jsme přesvědčeni, že základem jsou jednoduchá výrobní řešení. Kreativita, schopnost učit se a přijímat změny jsou pro nás klíčovými vlastnostmi.

Stránka firmy

Freso, spol. s.r.o.

Fresso spol. s.r.o

Dodáváme dílce a montážní sestavy pro firmy činné v odvětvích železniční dopravy, důlní techniky, automobilovém průmyslu a v řadě dalších odvětví (např. elektrotechnika, zdravotnictví, optika, textilní stroje apod.).

Při spolupráci s našimi zákazníky uplatňujeme individuální přístup. Při vývoji výrobku poskytujeme konstrukčně technologické připomínky, při opakovaných dodávkách vyrábíme na sklad a dodáváme v režimu „just in time„. Povrchové úpravy a tepelné zpracování dílců tvoří nedílnou součást námi poskytovaných služeb.

Stránka firmy

GEARWORKS a.s.

GEARWORKS a.s.

Historie výroby ozubených dílů pro průmyslové použití a výroba převodových skříní ve společnosti GEARWORKS sahá do počátku 20. let minulého století. Pod původní značkou VÍTKOVICE se podařilo proniknout na světové trhy, a to díky své spolehlivosti, kvalitou zpracování a rychlostí dodávek.

Stránka firmy

Huisman konstrukce, s.r.o.

Logo Huisman konstrukce, s.r.o.

Společnost Huisman je soukromá společnost s celosvětovou působností, která má rozsáhlé zkušenosti v oblasti návrhů a výroby těžké techniky pro vedoucí světové firmy operující na pevnině i na moři. Společnost Huisman – původně založená v roce 1929 jako firma pro výrobu ocelových konstrukcí – se spojila s konstrukční kanceláří, aby mohla vyvíjet nové produkty zcela pod vlastním vedením, od konceptu až po dodání.

Stránka firmy

ITT Holdings Czech Republic, s.r.o.

Logo ITT Holdings Czech Republic, s.r.o.

Výroba komponentů do automobilů a vlaků. Nabízíme brzdové destičky a vlakové tlumiče.

Stránka firmy

KES – kabelové a elektrické systémy, spol. s r. o.

Logo KES – kabelové a elektrické systémy, spol. s r. o.

KES spol. s r. o. je přední vývojovou a konstrukční firmou v České republice i v Evropě. Zároveň představuje významného výrobce kabelových svazků pro světlomety, svítilny a palivové systémy v automobilovém průmyslu. Více než 900 kvalifikovaných zaměstnanců zajišťuje výrobky vysoké kvality ve výrobních halách ve Vratimově. Neustálý rozvoj společnosti nabízí profesionální uplatnění v řadě technických specializací absolventům středoškolského a vysokoškolského studia.

Stránky firmy

Koma – Industry s.r.o.

Logo Koma - Industry S.r.o.

Společnost je specializovaná na opravy a servis rozsáhlých technologických celků v oblasti hutnictví a strojírenství, projekci, konstrukci a výrobu hydraulických, pneumatických systémů a mazacích systémů, projekci a konstrukci hydraulických válců, montáže vysokotlakých a nízkotlakých potrubních rozvodů, obchodní činnost s hydraulickými, pneumatickými a mazacími komponenty. Součástí poskytovaných služeb je také výrobní a servisní činnost, včetně procesů obrábění a svařování a také realizace automatizovaných zakládacích systémů – parkovacích domů.

Stránka firmy

LENA-hračky s.r.o.

Logo LENA-hračky s.r.o.

Dáváme si záležet, abychom Vám nabídli opravdu kvalitní a nezávadné hračky a proto se při jejich výrobě používají pouze nejkvalitnější materiály a zároveň se průběžně ověřuje jejich kvalita. Díky nově postavené výrobní hale, která využívá moderní technologie výroby a může se pochlubit ekologickým provozem, Vám můžeme nabídnout výrobky, které úspěšně splňují nejnáročnější testy na ověření kvality.

Stránka firmy

MOBIS Automotive Czech s.r.o.

Logo MOBIS Automotive Czech s.r.o.

Hyundai MOBIS, založený v červenci 1977 pod názvem Hyundai Precision Industry, se prosadil jako výrobce kontejnerů a během pouhých prvních tří let předstihl dosavadní špičky tohoto oboru. V průběhu devadesátých let se MOBIS přeorientoval na automobilový průmysl a vyráběl vozy Hyundai Galloper a Hyundai Santamo, jejichž produkci v roce 1999 předal Hyundai Motor Company. Ke konci roku spustil výrobu modulů náprav a v listopadu 2000 proběhla formální transformace společnosti včetně změny názvu na Hyundai MOBIS.

Stránka firmy

Národní strojírenský klastr, o.s.

Logo Národní strojírenský klastr, o.s.

Národní strojírenský klastr, o.s. (NSK) je dobrovolné sdružení organizací ve strojírenských a souvisejících oborech. Založen byl dne 20.3.2003 jako zájmové sdružení právnických a fyzických osob. Sdružuje strojírenské firmy a firmy navazující či vykonávající služby pro strojírenství. NSK propojuje velké firmy s jejich dodavateli, obslužnými a logistickými firmami a s odbornými institucemi zaměřenými na vědu a výzkum, marketing, rozvoj lidských zdrojů a terciární vzdělání.

Stránka firmy

PRIAM s.r.o.

PRIAM s.r.o.

Jsme dodavatel CNC obrobků a ohýbaných profilů. Obrábíme a ohýbáme výhradně KOVOVÉ a PLASTOVÉ materiály.

Stránka firmy

STROJÍRNA Vehovský s.r.o.

STROJÍRNA Vehovský s.r.o.

Společnost nyní již přes 20 let nabízí zákazníkům vysokou kvalitu. Spolehlivé plnění termínů a bohaté zkušenosti s výrobou dílců na CNC kovoobráběcích strojích. Za tuto dobu se naše společnost proměnila z malé firmy o dvou zaměstnancích ve špičkovou společnost. Dodáváme precizní kovoobráběné dílce do celého světa.

Stránka firmy

TMETAL s.r.o

Logo TMETAL s.r.o

Jsme firma zabývající se projektováním, výrobou a montáží ocelových konstrukcí. Zařazujeme se mezi výrobce středně těžkých ocelových konstrukcí.

Stránka firmy

UNIMETRA spol. s.r.o.

Logo UNIMETRA spol. s.r.o.

Stačí jen říct CO a JAK PŘESNĚ měřit – my už budeme vědět ČÍM a KDE!

Stránka firmy

V-NASS, a.s.

Logo V-NASS, a.s.

Společnost V-NASS, a.s. usiluje o udržení předního místa mezi nejlepšími firmami v oboru výroby přesných strojních dílů jak v ČR, tak i ve světě. Proto chceme především pochopit potřeby zákazníka a následně je i uspokojit. Chceme uspokojit rovněž potřeby našich zaměstnanců a udržet stálý rozvoj firmy.

Stránka firmy

Úřad městského obvodu Ostrava – Vítkovice

Vaněk – strojírenská výroba

Vaněk - strojírenská výroba

Střední strojírenská firma, zabývající se především zakázkovým zpracováním plechu, kovových profilů a trubek. 
Náš výrobní program tvoří pestrá škála finálních výrobků i jednotlivých dílů.

Stránka firmy

VVM – PSLO s.r.o Fulnek

VVM-IPSO Fulnek

VVM – IPSO s.r.o. je ryze česká strojírenská společnost založená v roce 1998 ve městě Fulnek. V prvopočátku se společnost zabývala dvěma činnostmi, strojírenskou výrobou a prodejem velkokapacitní průmyslové prádelenské technologie. Prodej prádelenské technologie byl ukončen v roce 2015.

Stránka firmy

Vyncke, s.r.o.

Vyncke, s.r.o.

Zajistíme průmyslové poradenství a výrobu zařízení ke zpracování biomasy a odpadu pro velkoodběratele.

Stránka firmy

ZK Design a.s.

Logo ZK Design a.s.

Hlavními výrobními oblastmi společnosti jsou výroba regálové techniky, propagačních displayů, výrobky v rámci „drátěného“ programu, průmyslové výrobky, školního, kancelářského a speciálního nábytku, včetně komplexních návrhů a realizací interiérů.

Stránka firmy