Doporučeno zaměstnavateli 2018

Jako už pravidelně každý rok je naše škola oceněná prestižním titulem “Doporučeno zaměstnavateli”.

Opětovné 1. místo mezi odbornými střeními školami v kraji

V rámci státních maturitních zkoušek se naše škola pravidelně umisťuje na předních příčkách v žebříčku hodnocení státních maturit mezi odbornými školami Moravskoslezského kraje. Pro letošní rok se nám podařilo opět získat v tomto hodnocení 1. místo, za což patří dík nejen našim pedagogům, ale i většině studentům, kteří nepodcenili přípravu , zvládli svou “zkoušku z dospělosti” výborně a udržují tak prestiž naší školy.

Michal Dzierža ze 3.C mistrem Moravského poháru 2015

Student naší školy Michal Dzierža dosáhl letos velkého úspěchu. Motokáry jsou jeho koníčkem už od dětství a má podporu celé rodiny. 28. listopadu 2015 byl slavnostně vyhlášen Mistrem Moravského poháru v kategorii Rotax Max.

Závodilo se nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Rakousku. V šesti závodech poháru se Michal 3x umístil na 1. místě, jednou na 2. místě a 2x byl třetí.

Doporučeno zaměstnavateli i po druhé

Naše škola obhájila prestižní ocenění „Doporučeno zaměstnavateli“ v Moravskoslezském kraji i pro rok 2015. Opět nás zaměstnavatelé v kraji vyhodnotili jako 3. nejlepší školu s kvalitní přípravou na zaměstnání.

Doporučeno zaměstnavateli

Naše škola získala prestižní ocenění „Doporučeno zaměstnavateli“ v Moravskoslezském kraji pro rok 2014. Zaměstnavatelé v kraji nás vyhodnotili jako 3. nejlepší školu s kvalitní přípravou na zaměstnání.

MNICHOV, OKUPACE, OSVOBOZENÍ

putovní dokumentační výstava vznikla pod vedením Mgr. Lenky Hruškové na základě spolupráce SPŠ, Ostrava-Vítkovice a ČSBS obsahuje více než dvě desítky panelů s tématikou II. světové války

Web výstavy
Informační leták

V čem „Zengrovka“ vyniká

K propojení technického světa s uměním vyjadřovat se, prezentovat sebe sama, školu i firmu nás vedou různorodé aktivity…

Více informací

Mezinárodní den strojařů

Dne 23. 3. 2015 proběhl v prostorách Vysoké školy Báňské – technické univerzity 4. ročník soutěže Den strojařů. Účastnily se jí střední školy strojírenského zaměření z Moravskoslezského kraje a Olomouckého kraje. V této soutěži jsme obhájili 1. místo. V loňském roce byla účast škol i ze Slovenska a Polska

Autodesk Academia Design

V této celonárodní soutěži získal náš student Petr Zym ze 4.A pěkné 3. místo z 28 soutěžících.