Oslavy 100 let Zengrovky

Podatelna:

Sekretariát: Ivana Stoklasová

tel.: +420 552 304 232

ID Datové schránky: 3hpgggq

e-mail: sekretariat[zavináč]spszengrova[tečka]cz


Vrátnice - spojovatelka:

Tel.: +420 552 304 231


                   

Partneři školyArcelorMittal Ostrava a.s.

ArcelorMittal Ostrava a.s.

ArcelorMittal Ostrava a.s. je největší hutní komplex v České republice a patří do největší světové ocelářské a těžařské skupiny ArcelorMittal.AXIS TECH s.r.o

AXIS TECH s.r.o

AXIS TECH, s.r.o. je ryze česká společnost působící od roku 2010 v oblasti výroby mechanických součástí na 5-tiosých CNC frézovacích strojích. Od svého založení se stala specialistou na výrobu dílů pro letecký,kosmický,automobilový a spotřební průmysl. Vzhledem k vysokým nárokům odběratelů společnost AXIS TECH, s.r.o. neustále investuje do nejmodernějších technologiía tím se stala vysoce profesionálním a mezinárodně uznávaným dodavatelem dílů.Pánské obleky BANDI Ostrava

Pánské obleky BANDI Ostrava

Pánská společenská módaBONATRANS GROUP a.s.

BONATRANS GROUP a.s.

K rozvoji železničního průmyslu a k řešením v oblasti dvojkolí přispíváme již více než 200 let. Historie společností BONATRANS i GHH-RADSATZ se vyznačuje zásadními technickými objevy, obchodními úspěchy a dalšími milníky. Spojení obou společností a vytvoření GHH-BONATRANS v roce 2014 vytvořilo skvělou příležitost pro budoucí růst obou uznávaných značek v jedné silné skupině.Č.V.PROTOTYP s.r.o.

Č.V.PROTOTYP s.r.o.

S každým náročným požadavkem zákazníka překračujeme představy o tom, co je vůbec možné vyrobit. Naší výstupní branou vyjíždí každoročně do světa mnoho zdánlivě nevyrobitelných výrobků. Zkušenosti s výrobou nestandardních kusů a odvaha přijímat náročné úkoly z nás dělají jednu z technologicky nejvyspělejších firem v zakázkové výrobě. Spoluvytváříme ocelové srdce Ostravy a prohlubujeme mistrovství českého strojírenství.DiForm s.r.o.

DiForm s.r.o.

Společnost DiForm s.r.o. zahájila svou činnost v prostředí přesného strojního obrábění v roce 2004. Je zaměřena na zakázkovou výrobu strojních součástí, kovacích zápustek, forem na vstřikování plastů, výrobu prototypových a sériových dílů.Elektro-Riky, s.r.o.

Společnost podniká v oboru výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení.Erwin Quarder CZ s.r.o.

Erwin Quarder CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na elektronické komponenty, které jsou vyráběny procesem vstřikování. Produkty a výrobní procesy sami vyvíjíme. Realizace probíhá pomocí strojových forem, automatizované techniky a přístrojů pro vstřikování plastů. Každá výrobní jednotka naší skupiny firem náleží ke špičkovým pracovištím svého druhu ve střední Evropě. Důraz klademe na rentabilitu výroby. Jsme přesvědčeni, že základem jsou jednoduchá výrobní řešení. Kreativita, schopnost učit se a přijímat změny jsou pro nás klíčovými vlastnostmi.Huisman konstrukce, s.r.o.

Huisman konstrukce

Společnost Huisman je soukromá společnost s celosvětovou působností, která má rozsáhlé zkušenosti v oblasti návrhů a výroby těžké techniky pro vedoucí světové firmy operující na pevnině i na moři. Společnost Huisman - původně založená v roce 1929 jako firma pro výrobu ocelových konstrukcí - se spojila s konstukční kanceláří, aby mohla vyvíjet nové produkty zcela pod vlastním vedením, od konceptu až po dodáníITT Holdings Czech Republic, s.r.o..

ITT Holdings Czech Republic, s.r.o.

Výroba komponentů do automobilů a vlaků. Nabízíme brzdové destičky a vlakové tlumiče.KES – kabelové a elektrické systémy, spol. s r. o.

KES – kabelové a elektrické systémy, spol. s r. o.

KES spol. s r. o. je přední vývojovou a konstrukční firmou v České republice i v Evropě. Zároveň představuje významného výrobce kabelových svazků pro světlomety, svítilny a palivové systémy v automobilovém průmyslu. Více než 900 kvalifikovaných zaměstnanců zajišťuje výrobky vysoké kvality ve výrobních halách ve Vratimově. Neustálý rozvoj společnosti nabízí profesionální uplatnění v řadě technických specializací absolventům středoškolského a vysokoškolského studia.Koma - Industry S.r.o.

Koma - Industry S.r.o.

Společnost je specializovaná na opravy a servis rozsáhlých technologických celků v oblasti hutnictví a strojírenství, projekci, konstrukci a výrobu hydraulických, pneumatických systémů a mazacích systémů, projekci a konstrukci hydraulických válců, montáže vysokotlakých a nízkotlakých potrubních rozvodů, obchodní činnost s hydraulickými, pneumatickými a mazacími komponenty. Součástí poskytovaných služeb je také výrobní a servisní činnost, včetně procesů obrábění a svařování a také realizace automatizovaných zakládacích systémů – parkovacích domů.LENA-hračky s.r.o.

LENA-hračky s.r.o.

Dáváme si záležet, abychom Vám nabídli opravdu kvalitní a nezávadné hračky a proto se při jejich výrobě používají pouze nejkvalitnější materiály a zároveň se průběžně ověřuje jejich kvalita. Díky nově postavené výrobní hale, která využívá moderní technologie výroby a může se pochlubit ekologickým provozem, Vám můžeme nabídnout výrobky, které úspěšně splňují nejnáročnější testy na ověření kvality.MOBIS Automotive Czech s.r.o.

MOBIS Automotive Czech s.r.o.

Hyundai MOBIS, založený v červenci 1977 pod názvem Hyundai Precision Industry, se prosadil jako výrobce kontejnerů a během pouhých prvních tří let předstihl dosavadní špičky tohoto oboru. V průběhu devadesátých let se MOBIS přeorientoval na automobilový průmysl a vyráběl vozy Hyundai Galloper a Hyundai Santamo, jejichž produkci v roce 1999 předal Hyundai Motor Company. Ke konci roku spustil výrobu modulů náprav a v listopadu 2000 proběhla formální transformace společnosti včetně změny názvu na Hyundai MOBIS.

V součsné době firma spolupracuje s naší školou na projektu GAME4INDUSTRY.

Cílem projektu je vytvořit 15-ti členný studentský tým, který založí fiktivní personální agenturu. Tato firma ve spolupráci se společností MOBIS Automotive Czech s.r.o. vytipuje 4 profese ve svém podniku. Žáci zmapují činnosti, které tito zaměstnanci vykonávají a budou mít za úkol vést přijímací pohovory s jednotlivými žáky školy na tyto pozice.

Projekt přinese žákům cenné informace z oblasti vedení přijímacího pohovoru, které pak mohou uplatnit ve svém životě, seznámí se s společností MOBIS Czech a poznají strukturu této firmy. Získané zkušenosti jsou jedinečné pro budoucí uplatnitelnost na trhu práce.

Škola tak získává na prestiži a rozvíjí spolupráci s významnou firmou regionuNárodní strojírenský klastr, o.s.

Národní strojírenský klastr, o.s.

Národní strojírenský klastr, o.s. (NSK) je dobrovolné sdružení organizací ve strojírenských a souvisejících oborech. Založen byl dne 20.3.2003 jako zájmové sdružení právnických a fyzických osob. Sdružuje strojírenské firmy a firmy navazující či vykonávající služby pro strojírenství. NSK propojuje velké firmy s jejich dodavateli, obslužnými a logistickými firmami a s odbornými institucemi zaměřenými na vědu a výzkum, marketing, rozvoj lidských zdrojů a terciární vzdělání.TMETAL s.r.o

TMETAL s.r.o

Jsme firma zabývající se projektováním, výrobou a montáží ocelových konstrukcí. Zařazujeme se mezi výrobce středně těžkých ocelových konstrukcí.UNIMETRA spol. s.r.o.

UNIMETRA spol. s.r.o.

Stačí jen říct CO a JAK PŘESNĚ měřit - my už budeme vědět ČÍM a KDE!V-NASS, a.s.

V-NASS

Společnost V-NASS, a.s. usiluje o udržení předního místa mezi nejlepšími firmami v oboru výroby přesných strojních dílů jak v ČR, tak i ve světě. Proto chceme především pochopit potřeby zákazníka a následně je i uspokojit. Chceme uspokojit rovněž potřeby našich zaměstnanců a udržet stálý rozvoj firmy.Úřad městského obvodu Ostrava - Vítkovice

Úřad městského obvodu Vítkovice


ZK Design a.s.

ZK Design a.s.

Hlavními výrobními oblastmi společnosti jsou výroba regálové techniky, propagačních displayů, výrobky v rámci „drátěného“ programu, průmyslové výrobky, školního, kancelářského a speciálního nábytku, včetně komplexních návrhů a realizací interiérů.

Informace o škole | Obory | Plán akcí | Ke stažení | Jídelna | Bakaláři - klasifikace ,rozvrh, zastupování, docházka | Školní facebook